Header image

Wat is er te doen bij DongenIce

Tijdens DongenIce is er voor jong en oud wat te doen. Niet alleen onze bekende Floris’Hand Curlingcompetitie, de derde Jumbo Roetsjrace, Kiddy’s Schoolschaatsen maar ook schaatsen voor onze zwierders, senioren en  BuitenGewone Schaatsers. En daarnaast talloze kinder- en muzikale activiteiten in de ruime winterhuiskamer en de nieuwe wintertuin. Check ook onze socials voor het programma van de dag.

16
Dec
Programma vrijdag
19.00-19.15
Magische opening van DongenIce met D’ice
19.00-23.00
Schaatsbaan
19.00-23.00
Discoschaatsen met Gotcha
19.00-21.00
Roetsjbaan
19.00-23.00
Wintertuin
19.00-00.30
Winterhuiskamer
19.00-00.30
Live muziek met De Suskes

Week 1

Na de start met het Magic Christmas Family Weekend is het deze week Kiddy Schoolschaatsen en start de Floris’Hand Curlingcompetitie.

16
Dec
Programma vrijdag
19.00-19.15
Magische opening van DongenIce met D’ice
19.00-23.00
Schaatsbaan
19.00-23.00
Discoschaatsen met Gotcha
19.00-21.00
Roetsjbaan
19.00-23.00
Wintertuin
19.00-00.30
Winterhuiskamer
19.00-00.30
Live muziek met De Suskes
17
Dec
Programma zaterdag
10.00-12.00
BuitenGewoon Schaatsen
12.00-23.00
Schaatsbaan
12.00-19.30
D’ice baan
12.00-21.00
Roetsjbaan
12.00-19.30
Kinderactiviteit met springkussen
10.00-23.00
Wintertuin
10.00-00.30
Winterhuiskamer
20.00-00.30
DongenIce Shotlist met Sem Rozendaal
18
Dec
Programma zondag
9.00-10.00
Seniorenschaatsen – zwieren
10.00-12.00
Peuter- en kleuterschaatsen met D’ice
12.00-22.00
Schaatsbaan
10.00-19.30
D’ice baan
10.00-19.30
Roetsjbaan
12.00-14.00
Kinderactiviteit met glittertattoos en springkussen
10.00-22.00
Wintertuin
10.00-22.00
Winterhuiskamer
14.00-18.00
DongenIce Shotlist
19
Dec
Programma maandag
09.00-12.00
Schoolschaatsen
13.00-15.00
Schoolschaatsen
15.00-20.30
Schaatsbaan
15.00-19.30
D’icebaan
15.00-1930
Roetsjbaan
20.30-22.00
Gedeelte schaatsbaan jeugd
10.00-22.00
Wintertuin
15.00-00.00
Winterhuiskamer
21.00-23.00
Curlingcompetitie met met Hierzènwedan 
20
Dec
Programma dinsdag
09.00-12.00
Schoolschaatsen
13.00-15.00
Schoolschaatsen
15.00-20.30
Schaatsbaan
15.00-19.30
D’icebaan
15.00-19.30
Roetsjbaan
20.30-22.00
Gedeelte schaatsbaan jeugd
10.00-22.00
Wintertuin
15.00-00.00
Winterhuiskamer
21.00-23.00
Curlingcompetitie
21
Dec
Programma woensdag
09.00-12.00
Schoolschaatsen
12.00-23.00
Schaatsbaan
12.00-19.30
D’ice baan
12.00-19.30
Roetsjbaan
10.00-22.00
Wintertuin
12.00-00.00
Winterhuiskamer
20.00-23.30
DDDQ Winterquiz
22
Dec
Programma donderdag
09.00-12.00
Schoolschaatsen
14.00-15.00
Seniorenschaatsen – rolstoelen
13.00-18.30
Schaatsbaan
13.00-19.30
D’ice baan
13.00-19.30
Roetsjbaan
20.30-22.00
Gedeelte schaatsbaan jeugd

Wintertuin 10.00-22.00

Winterhuiskamer 13.00-00.00
21.00-23.00
Curlingcompetitie
23
Dec
Programma vrijdag
09.00-12.00
Schoolschaatsen
12.00-23.00
Schaatsbaan
12.00-19.30
D’ice baan
12.00-19.30
Roetsjbaan
10.00-22.00
Wintertuin
12.00-00.30
Winterhuiskamer
21.00-00.30
White X-Masparty met DongenIce Shotlist
24
Dec
Programma zaterdag
10.00-17.00
Schaatsbaan
10.00-17.00
D’ice baan
10.00-17.00
Roetsjbaan
13.00-1500
De derde Jumbo Roetsjrace
10.00-17.00
Wintertuin
10.00-17.00
Winterhuiskamer
25
Dec
Programma zondag
12.00-17.00
Schaatsbaan
12.00-17.00
D’ice baan
12.00-17.00
Roetsjbaan
12.00-17.00
Wintertuin
12.00-17.00
Winterhuiskamer

Week 2

In het weekend is het Kerst en tijdens de eerste week van de vakantie genieten de kinderen van een kinderactiviteit en natuurlijk spelen we de Floris’Hand Curlingcompetitie. Zit je niet in een team, kom dan gezellig aanmoedigen. Vanuit de winterhuiskamer heb je mooi zicht op de schaatsbaan.

26
Dec
Programma maandag
11.00-12.00
Seniorenschaatsen – zwieren
12.00-20.00
Schaatsbaan
12.00-20.00
D’ice baan
12.00-20.00
Roetsjbaan
12.00-20.00
Wintertuin
12.00-20.00
Winterhuiskamer
27
Dec
Programma dinsdag
10.00-23.00
Schaatsbaan
10.00-19.30
D’ice baan
10.00-19.30
Roetsjbaan
10.00-22.00
Wintertuin
20.00-2300
Discoschaatsen
10.00-00.00
Winterhuiskamer
20.00-23.00
Ladies Bingo
28
Dec
Programma woensdag
10.00-20.30
Schaatsbaan
10.00-19.30
D’ice baan
10.00-19.30
Roetsjbaan
14.00-16.00
Kindermiddag met D’ice en ballonnen
20.30-22.00
Gedeelte schaatsbaan jeugd
10.00-22.00
Wintertuin
10.00-00.00
Winterhuiskamer
21.00-23.00
Curlingcompetitie met de Ladykantjes
29
Dec
Programma donderdag
10.00-20.30
Schaatsbaan
10.00-19.30
D’ice baan
10.00-19.30
Roetsjbaan
20.30-22.00
Gedeelte schaatsbaan jeugd
10.00-22.00
Wintertuin
10.00-00.00
Winterhuiskamer
21.00-23.00
Curlingcompetitie met met d’Ongewisse
30
Dec
Programma vrijdag
10.00-20.30
Schaatsbaan
10.00-19.30
D’ice baan
10.00-19.30
Roetsjbaan
20.30-22.00
Gedeelte schaatsbaan jeugd
10.00-22.00
Wintertuin
10.00-00.30
Winterhuiskamer
21.00-23.00
Curlingcompetitie
21.00-00.00
Live muziek Van Eigen Bodem
31
Dec
Programma zaterdag
10.00-17.00
Schaatsbaan
10.00-17.00
D’ice baan
10.00-17.00
Roetsjbaan
10.00-17.00
Wintertuin
10.00-17.00
Winterhuiskamer
01
Jan
Programma zondag
12.00-22.00
Schaatsbaan
12.00-19.30
D’icebaan
12.00-19.30
Roetsjbaan
12.00-22.00
Wintertuin
12.00-22.00
Winterhuiskamer
16.00-22.00
Nieuwjaarsborrel met de Explosion Rockets

Week 3

De tijd vliegt voorbij maar we hebben nog een volle week met kinderactiviteiten en live muziek èn de spannende finale van de Floris’Hand Curlingcompetitie. Heb jij geen kaarten voor de Mega Apres Skiparty, kom dan zeker naar het Smeltfeest.

02
Jan
Programma maandag
10.00-20.30
Schaatsbaan
10.00-19.30
D’ice baan
10.00-19.30
Roetsjbaan
20.30-22.00
Gedeelte schaatsbaan jeugd
10.00-22.00
Wintertuin
10.00-00.00
Winterhuiskamer
21.00-23.00
Curlingcompetitie met de Hofrakkers én de Duckers
03
Jan
Programma dinsdag
10.00-20.30
Schaatsbaan
10.00-19.30
D’ice baan
10.00-19.30
Roetsjbaan
20.30-22.00
Gedeelte schaatsbaan jeugd
10.00-22.00
Wintertuin
10.00-00.00
Winterhuiskamer
21.00-23.00
Curlingcompetitie
04
Jan
Programma woensdag
10.00-20.30
Schaatsbaan
10.00-19.30
D’ice baan
10.00-19.30
Roetsjbaan
14.00-16.00
Kinderactiviteit met Circus Tadaa
20.30-22.00
Gedeelte schaatsbaan jeugd
10.00-22.00
Wintertuin
10.00-00.00
Winterhuiskamer
21.00-23.00
Curlingcompetitie
05
Jan
Programma donderdag
10.00-20.30
Schaatsbaan
10.00-19.30
D’ice baan
10.00-19.30
Roetsjbaan
20.30-22.00
Gedeelte schaatsbaan jeugd
10.00-22.00
Wintertuin
10.00-00.00
Winterhuiskamer
21.00-23.00
Curlingcompetitie
06
Jan
Programma vrijdag
10.00-18.30
Schaatsbaan
10.00-18.30
D’ice baan
10.00-18.30
Roetsjbaan
19.00-22.00
Gedeelte schaatsbaan jeugd
10.00-22.00
Wintertuin
10.00-00.30
Winterhuiskamer
19.00-21.00
Floris’Hand Curlingcompetitie
21.00-00.30
Finale Floris’Hand Curlingcompetitie met De Uitslaopers
23.00-23.30
Live muziek met Raymon Hermans
07
Jan
Programma zaterdag
10.00-12.00
BuitenGewoon schaatsen met Dorini’s
12.00-18.00
Schaatsbaan
12.00-18.00
D’ice baan
12.00-18.00
Roetsjbaan
10.00-18.00
Wintertuin
10.00-18.00
Winterhuiskamer
20.00-00.30
MEGA après ski party (toegang met kaarten)
08
Jan
Programma zondag
9.00-10.00
Seniorenschaatsen -zwieren
10.00-12.00
Peuter- en kleuterschaatsen met D’ice
12.00-18.00
Schaatsbaan
10.00-18.00
D’ice baan
10.00-18.00
Roetsjbaan
10.00-18.00
Wintertuin
10.00-18.00
Winterhuiskamer
13.30-18.00
Smeltfeest met live muziek live muziek van Arjon Ostrom en Ferry de Lits
18.00
Smelten van de schaatsbaan